Praca:

I. ASYSTENT PROJEKTANTA / PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji projektowej branży drogowej;
  • współpraca z projektantami innych branż;
  • udział w uzyskiwaniu niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych;

Wymagania:

  • doświadczenie w opracowywaniu pełnej dokumentacji projektowej (wymagane minimum 2 lata pracy);
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność inżynierska;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń;

II. PROJEKTANT BRANŻY MOSTOWEJ

  • znajomość aktualnych norm i rozporządzeń dotyczących branży mostowej, jak również ogólnobudowlanych,
  • sporządzanie pełnej dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami,
  • współpraca z projektantami innych branż,
  • uzyskiwanie niezbędnych uzgodnień i decyzji administracyjnych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami, kontakty z inwestorami oraz innymi osobami biorącymi udział w procesie realizacji projektów.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności mostowej,
  • doświadczenie w opracowywaniu pełnej dokumentacji projektowej,
  • znajomość realiów panujących na rynku projektowym,
  • praktyczna znajomość obowiązujących norm i przepisów budowlanych,
  • asertywność we współpracy z urzędami,
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń
  • prestiżową pracę nad ciekawymi przedsięwzięciami

III. STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY MOSTOWEJ

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej branży mostowej
  • Wykonywanie inwentaryzacji terenowych oraz pomiarów dla potrzeb dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie  wyższe, kierunkowe
  • Umiejętność pracy w programie typu AutoCad, Robot Millenium
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Asystenta Projektanta, minimum dwuletnie
  • Znajomość praw, ustaw, procedur administracyjnych dotyczących budownictwa
  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji, kreatywność inżynierska
  • Duża samodzielność, dobra organizacja pracy,  umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  •  Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń
  •  Prestiżową pracę nad ciekawymi przedsięwzięciami